Author: a***0
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 出貨物留都很快,手感比較重,大致上還不錯
顏色: 黑色
Price: NT$1,834
Original Price: NT$1,931
| Material | Aluminum Alloy |
| Model | Qetupa X90 |
| Display Type | IPS LCD |
| Screen Resolution | 1280 x 800 |
| Condition | New |
| Color | Blue |
| Screen Size | 10.1" |
| Operating System | Android 15 |
| CPU Brand | MTK |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| Battery Type | UN 3480 |
| Screen Size Range | 9"-10.9" |
| Wireless Communication Technology | Wi-Fi |
| Cell Capacity | 6000-6999mAh |
| Network | None |
| SKU | se251031455924687272 |
Author: a***0
Date:
Review: 出貨物留都很快,手感比較重,大致上還不錯
顏色: 黑色
Author: s***6
Date:
Review: 感謝
顏色: 綠色
Author: a***0
Date:
Review: 滿意
顏色: 黑色
Author: 8***8
Date:
Review: 產品品質可以,但賣給中國人的平版卻刻意消除使用中文,這點無法接受~
顏色: 綠色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.